![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ivan Bruno | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2011
Location: Maputo, Mozambique
|
|
Bio: I love movies
| |

| 70 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Feb 03, 2011 |
| 50 | Scary Movie (2000) - Feb 03, 2011 |
| 5 | Avatar (2009) - Feb 03, 2011 |
| 85 | Mystic River (2003) - Feb 03, 2011 |
| 80 | Memento (2001) - Feb 03, 2011 |
| 85 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Feb 03, 2011 |
| 100 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Feb 03, 2011 |
| 75 | The Dark Knight (2008) - Feb 03, 2011 |
| 40 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Feb 03, 2011 |
| 60 | The Incredible Hulk (2008) - Feb 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |