![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Izzy | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Dec 6, 2007
Location: Baltimore, MD, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Enjoy Action, Slasher, SF, and other Macho BS.
| |

| 78 | The Return (2006) - Dec 06, 2007 |
| 65 | Another 48 Hrs. (1990) - Dec 06, 2007 |
| 58 | 48 Hrs. (1982) - Dec 06, 2007 |
| 75 | Red Heat (1988) - Dec 06, 2007 |
| 35 | Species: The Awakening (2007) - Dec 06, 2007 |
| 38 | Death Proof (2007) - Dec 06, 2007 |
| 73 | Planet Terror (2007) - Dec 06, 2007 |
| 83 | Pulp Fiction (1994) - Dec 06, 2007 |
| 78 | Reservoir Dogs (1992) - Dec 06, 2007 |
| 75 | Charlie's Angels (2000) - Dec 06, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |