J3ueno

j3ueno
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2015
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 63% Spotlight (2015) - Rated 14 Jan 2017
82 63% Gattaca (1997) - Rated 13 Jan 2017
82 63% Four Bags Full (1956) - Rated 13 Jan 2017
83 73% High and Low (1963) - Rated 26 Nov 2016
85 83% A Prophet (2009) - Rated 11 Nov 2016
82 63% Blade Runner (1982) - Rated 05 Nov 2016
75 20% True Grit (2010) - Rated 05 Nov 2016
74 16% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 22 Oct 2016
82 63% Chinatown (1974) - Rated 22 Oct 2016
71 8% School of Rock (2003) - Rated 14 Oct 2016