JAWZ

jawz
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77% Happy Gilmore (1996) - Rated 03 Jul 2015
49% Saw V (2008) - Rated 03 Jul 2015
49% The Pacifier (2005) - Rated 03 Jul 2015
49% Independence Day (1996) - Rated 03 Jul 2015
18% The Cat in the Hat (2003) - Rated 03 Jul 2015
77% Mallrats (1995) - Rated 03 Jul 2015
49% Kick-Ass (2010) - Rated 03 Jul 2015
49% Liar Liar (1997) - Rated 03 Jul 2015
49% Brokeback Mountain (2005) - Rated 03 Jul 2015
49% The Lego Movie (2014) - Rated 03 Jul 2015