![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
J_A_Y | |
![]() |
Movie Buff - 166 Films Ranked
Member Since: Dec 10, 2009
Location: Boston, MA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Spider-Man (2002) - Dec 29, 2009 |
| 90 | Spider-Man 2 (2004) - Dec 29, 2009 |
| 88 | Elizabethtown (2005) - Dec 29, 2009 |
| 92 | Avatar (2009) - Dec 29, 2009 |
| 89 | Message in a Bottle (1999) - Dec 15, 2009 |
| 92 | 3:10 to Yuma (2007) - Dec 15, 2009 |
| 89 | Just Friends (2005) - Dec 15, 2009 |
| 90 | Beyond Justice (1992) - Dec 10, 2009 |
| 92 | Mackenna's Gold (1969) - Dec 10, 2009 |
| 90 | A Fistful of Dollars (1964) - Dec 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |