![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JBird13 | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Apr 5, 2009
|

| 68 | Blood and Chocolate (2007) - Mar 01, 2010 |
| 85 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Mar 01, 2010 |
| 80 | Twilight (2008) - Mar 01, 2010 |
| 60 | Elf (2003) - Apr 10, 2009 |
| 65 | Cinderella (1950) - Apr 10, 2009 |
| 74 | Rain Man (1988) - Apr 10, 2009 |
| 80 | The Shawshank Redemption (1994) - Apr 10, 2009 |
| 60 | Beetlejuice (1988) - Apr 10, 2009 |
| 50 | Fantastic Four (2005) - Apr 10, 2009 |
| 95 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Apr 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |