![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JC_ | |
![]() |
Movie Buff - 140 Films Ranked
Member Since: Apr 2, 2006
Location: Germany
|
|
Bio: No information
| |
| 80 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
| 1 | Stuart Little 2 (2002) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Down with Love (2003) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Unbreakable (2000) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 83 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Lion King (1994) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Napoleon Dynamite (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |