![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JChavezReyes | |
![]() |
Movie Buff - 474 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Connecticut, USA, USA
|
|
Message Sent!
Bio: I am a accountant/Economics double major at the University of Connecticut. I like indie movies especially foreign movies.
| |

| 80 | Sangre de mi sangre (2007) - Aug 15, 2011 |
| 40 | Captain America: The First Avenger (2011) - Aug 09, 2011 |
| 79 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Aug 09, 2011 |
| 76 | The Hangover Part II (2011) - Aug 09, 2011 |
| 84 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Aug 09, 2011 |
| 88 | Let the Right One In (2008) - Jan 06, 2010 |
| 86 | Trick 'r Treat (2008) - Jan 06, 2010 |
| 83 | Burnt Money (2000) - Dec 26, 2009 |
| 82 | Alfie (2004) - Dec 25, 2009 |
| 68 | Be Kind Rewind (2008) - Dec 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |