![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JDAW | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2011
Location: Canada
|

| 90 | House of Sand and Fog (2003) - Dec 29, 2011 |
| 70 | Aladdin (1992) - Dec 29, 2011 |
| 90 | Phone Booth (2003) - Dec 29, 2011 |
| 90 | Corpse Bride (2005) - Dec 29, 2011 |
| 100 | Rocky IV (1985) - Dec 29, 2011 |
| 90 | Sleepless in Seattle (1993) - Dec 29, 2011 |
| 85 | My Girl (1991) - Dec 29, 2011 |
| 100 | Die Hard 2 (1990) - Dec 29, 2011 |
| 80 | The Santa Clause (1994) - Dec 29, 2011 |
| 80 | Psycho (1960) - Dec 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |