Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
JDHowell3
Cinema Addict - 1157 Films Ranked
Member Since: Jul 2, 2010
Location: Blacksburg, VA, USA
Recent Rankings
82 The Avengers (2012) - May 24, 2012
87 Nashville (1975) - Mar 11, 2012
10 The Tuxedo (2002) - Feb 29, 2012
89 The Artist (2011) - Feb 26, 2012
70 Act of Valor (2011) - Feb 25, 2012
65 MacGruber (2010) - Feb 20, 2012
88 The Philadelphia Story (1940) - Feb 13, 2012
70 Safe House (2012) - Feb 13, 2012
86 The Sound of Music (1965) - Jan 29, 2012
91 It Happened One Night (1934) - Jan 29, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with JDHowell3. Why not go rank more films, then come back and check it out again?