JDSHEFFO

jdsheffo
Movie Buff - 445 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2010
Location: Sheffield/Manchester, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 89% Elephant (2003) - Rated 17 Apr 2010
65 68% Ginger Snaps (2000) - Rated 15 Apr 2010
55 55% Ginger Snaps: Unleashed (2004) - Rated 15 Apr 2010
60 61% Ginger Snaps Back: The Beginning (2004) - Rated 15 Apr 2010
84 96% Billy Liar (1963) - Rated 15 Apr 2010
65 68% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 14 Mar 2010
15 6% The Mighty Ducks (1992) - Rated 11 Mar 2010
78 89% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 11 Mar 2010
20 19% Monsters, Inc. (2001) - Rated 11 Mar 2010
60 61% Bottle Rocket (1996) - Rated 11 Mar 2010