JGRUDGE

jgrudge
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2007
Location: TAMPA, FLORIDA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 88% The Name of the Rose (1986) - Rated 19 Aug 2007
85 58% The Others (2001) - Rated 19 Aug 2007
85 58% Ghostbusters (1984) - Rated 19 Aug 2007
2% Waterworld (1995) - Rated 19 Aug 2007
85 58% Rosemary's Baby (1968) - Rated 19 Aug 2007
64 25% Saw (2004) - Rated 19 Aug 2007
75 39% The Longest Yard (1974) - Rated 19 Aug 2007
70 36% Boys Don't Cry (1999) - Rated 19 Aug 2007
90 72% Alien (1979) - Rated 19 Aug 2007
100 88% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 19 Aug 2007