![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JGod | |
![]() |
Movie Buff - 285 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: New York, NY, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Crazy Frenchy with Crazy hair. And a knack for legal drama and Tommy C. I know it sounds lousy. Anyway.
| |

| 75 | Be Kind Rewind (2008) - Mar 07, 2008 |
| 85 | Unforgiven (1992) - Feb 22, 2008 |
| 70 | Payback (1999) - Feb 22, 2008 |
| 62 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Feb 22, 2008 |
| 60 | In Bruges (2008) - Feb 22, 2008 |
| 80 | Persepolis (2007) - Feb 22, 2008 |
| 85 | Michael Clayton (2007) - Feb 22, 2008 |
| 94 | There Will Be Blood (2007) - Feb 22, 2008 |
| 70 | Un homme et une femme (1966) - Oct 21, 2007 |
| 95 | My Night at Maud's (1969) - Oct 21, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |