![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JHawx | |
![]() |
Movie Buff - 295 Films Ranked
Member Since: Jul 2, 2010
Location: PORI, western finland, Finland
|

| 85 | War of the Worlds (2005) - Jul 02, 2010 |
| 85 | X2: X-Men United (2003) - Jul 02, 2010 |
| 75 | Jumanji (1995) - Jul 02, 2010 |
| 65 | Spy Kids 3-D: Game Over (2003) - Jul 02, 2010 |
| 75 | Total Recall (1990) - Jul 02, 2010 |
| 95 | Stargate (1994) - Jul 02, 2010 |
| 85 | Blade Runner (1982) - Jul 02, 2010 |
| 75 | The Truman Show (1998) - Jul 02, 2010 |
| 75 | V for Vendetta (2006) - Jul 02, 2010 |
| 95 | Resident Evil: Extinction (2007) - Jul 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |