![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JJJames | |
![]() |
Celluloid Junkie - 3481 Films Ranked
Member Since: Apr 26, 2008
Location: Canada
Gender: Male
|
|
Message Sent!
500 characters left
Bio: I'm just a guy who likes stuff.
| |

| 42 | Bull Durham - Mar 21, 2010 |
| 74 | Experiment Perilous - Mar 21, 2010 |
| 94 | Deadly Prey - Mar 20, 2010 |
| 62 | Panic in the City - Mar 20, 2010 |
| 73 | Night of the Comet - Mar 15, 2010 |
| 83 | The Narrow Margin - Mar 15, 2010 |
| 17 | Dante's Peak - Mar 15, 2010 |
| 53 | The Man with the Golden Gun - Mar 15, 2010 |
| 84 | Ariel - Mar 13, 2010 |
| 72 | Rocky VI - Mar 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,539,000 Movie Rankings and Counting... |