![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JJames | |
![]() |
Movie Buff - 351 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2008
Location: Canada
|

| 71 | The Exorcist (1973) - Mar 30, 2008 |
| 75 | Scrooged (1988) - Mar 30, 2008 |
| 72 | Mission: Impossible (1996) - Mar 29, 2008 |
| 61 | Lethal Weapon 4 (1998) - Mar 29, 2008 |
| 70 | Frida (2002) - Mar 29, 2008 |
| 74 | Shrek (2001) - Mar 29, 2008 |
| 73 | Top Gun (1986) - Mar 29, 2008 |
| 69 | John Q (2002) - Mar 29, 2008 |
| 54 | Predator (1987) - Mar 29, 2008 |
| 54 | Daredevil (2003) - Mar 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |