![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JJindrich | |
![]() |
Movie Buff - 321 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2008
Location: USA
|

| 75 | The English Patient (1996) - Jan 19, 2008 |
| 0 | Sleepless in Seattle (1993) - Jan 19, 2008 |
| 85 | The Thomas Crown Affair (1999) - Jan 19, 2008 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Jan 19, 2008 |
| 90 | 28 Days Later (2002) - Jan 19, 2008 |
| 90 | Millions (2004) - Jan 19, 2008 |
| 90 | Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Jan 19, 2008 |
| 85 | Twister (1996) - Jan 19, 2008 |
| 90 | School of Rock (2003) - Jan 19, 2008 |
| 90 | Get Shorty (1995) - Jan 19, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |