![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JKirouac | |
![]() |
Movie Buff - 138 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: USA
|

| 25 | Batman & Robin (1997) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Road to Perdition (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Shrek 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Kicking & Screaming (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Count of Monte Cristo (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Hellboy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Diary of a Mad Black Woman (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | We Were Soldiers (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |