![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JKyle | |
![]() |
Movie Buff - 382 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | The Dark Knight (2008) - Feb 23, 2009 |
| 80 | Cars (2006) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Others (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Evolution (2001) - Aug 13, 2007 |
| 99 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 13, 2007 |
| 1 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Kung Fu Hustle (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | An Evening with Kevin Smith (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |