![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JLevallois | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Dec 26, 2009
Location: Montreal, QC, Canada
|

| 90 | Requiem for a Dream (2000) - Dec 26, 2009 |
| 70 | Alien (1979) - Dec 26, 2009 |
| 85 | Léon: The Professional (1994) - Dec 26, 2009 |
| 60 | Hotel Rwanda (2004) - Dec 26, 2009 |
| 70 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Dec 26, 2009 |
| 75 | Munich (2005) - Dec 26, 2009 |
| 90 | Baraka (1992) - Dec 26, 2009 |
| 65 | Shrek (2001) - Dec 26, 2009 |
| 75 | He's Just Not That Into You (2009) - Dec 26, 2009 |
| 85 | Magnolia (1999) - Dec 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |