![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JNCWhaley | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Jul 11, 2010
Location: USA
|

| 80 | The Book of Eli (2010) - Jul 11, 2010 |
| 80 | Face/Off (1997) - Jul 11, 2010 |
| 20 | Waterworld (1995) - Jul 11, 2010 |
| 50 | The Net (1995) - Jul 11, 2010 |
| 85 | 12 Angry Men (1957) - Jul 11, 2010 |
| 75 | Nothing But Trouble (1991) - Jul 11, 2010 |
| 80 | American Pie (1999) - Jul 11, 2010 |
| 90 | Romeo + Juliet (1996) - Jul 11, 2010 |
| 85 | My Girl (1991) - Jul 11, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jul 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |