![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JPGuinness | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2010
Location: McLean, Va, USA
|

| 87 | War of the Worlds (2005) - Dec 15, 2010 |
| 85 | Vanilla Sky (2001) - Dec 15, 2010 |
| 95 | Sunshine (2007) - Dec 15, 2010 |
| 91 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Dec 15, 2010 |
| 88 | Hulk (2003) - Dec 15, 2010 |
| 90 | The Incredible Hulk (2008) - Dec 15, 2010 |
| 93 | King Kong (2005) - Dec 15, 2010 |
| 86 | Independence Day (1996) - Dec 15, 2010 |
| 78 | Honey I Blew Up the Kid (1992) - Dec 15, 2010 |
| 94 | Mr. Brooks (2007) - Dec 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |