JPLarsson

jplarsson
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Stockholm, Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 37% Wanted (2008) - Rated 13 Oct 2012
50 16% Transporter 2 (2005) - Rated 02 Jul 2012
70 37% Hitch (2005) - Rated 02 Jul 2012
90 80% Babel (2006) - Rated 26 Jun 2012
50 16% Sucker Punch (2011) - Rated 26 Jun 2012
90 80% Limitless (2011) - Rated 26 Jun 2012
90 80% Law Abiding Citizen (2009) - Rated 26 Jun 2012
30 5% The Omen (2006) - Rated 26 Jun 2012
50 16% The Island (2005) - Rated 26 Jun 2012
70 37% Gran Torino (2008) - Rated 26 Jun 2012