Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
JR1000
Movie Buff - 119 Films Ranked
Member Since: Mar 3, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
51 The Well (1951) - Apr 14, 2008
50 The Sound of Fury (1950) - Apr 14, 2008
39 L' Espoir (1945) - Apr 14, 2008
38 You and Me (1938) - Apr 14, 2008
37 Pearls of the Crown (1937) - Apr 14, 2008
37 The Great Garrick (1937) - Apr 14, 2008
36 Final Accord (1936) - Apr 14, 2008
36 Rose Hobart (1936) - Apr 14, 2008
35 The Scoundrel (1935) - Apr 14, 2008
35 Aerograd (1935) - Apr 14, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with JR1000. Why not go rank more films, then come back and check it out again?