![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JReygan | |
![]() |
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2009
Location: Salford, Greater Manchester, UK
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The Sixth Sense (1999) - Nov 14, 2009 |
| 70 | The Truman Show (1998) - Nov 14, 2009 |
| 60 | Bambi (1942) - Nov 14, 2009 |
| 90 | Amélie (2001) - Nov 14, 2009 |
| 80 | Erin Brockovich (2000) - Nov 14, 2009 |
| 70 | Dances with Wolves (1990) - Nov 14, 2009 |
| 50 | The Full Monty (1997) - Nov 14, 2009 |
| 60 | Shrek 2 (2004) - Nov 14, 2009 |
| 60 | The Matrix (1999) - Nov 14, 2009 |
| 80 | Crash (2005) - Nov 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |