![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JSCrst | |
![]() |
Movie Buff - 159 Films Ranked
Member Since: Dec 5, 2006
Location: Portugal
|

| 80 T7 | Gremlins 2: The New Batch (1990) - Nov 15, 2007 |
| 94 T10 | Back to the Future (1985) - Nov 15, 2007 |
| 24 T1 | Pay It Forward (2000) - Nov 15, 2007 |
| 23 T1 | Final Destination 2 (2003) - Nov 15, 2007 |
| 72 T6 | The Last of the Mohicans (1992) - Nov 15, 2007 |
| 60 T4 | Anger Management (2003) - Nov 15, 2007 |
| 65 T4 | An American Werewolf in Paris (1997) - Nov 15, 2007 |
| 74 T6 | The Day the Earth Stood Still (1951) - Nov 15, 2007 |
| 54 T3 | Waterworld (1995) - Nov 15, 2007 |
| 77 T7 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Nov 15, 2007 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,051,000 Movie Rankings and Counting... |