Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
JSylva
Movie Buff - 267 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
39 The Ring Two (2005) - Aug 13, 2007
70 Three Kings (1999) - Aug 13, 2007
36 Scary Movie 3 (2003) - Aug 13, 2007
63 Freddy Vs. Jason (2003) - Aug 13, 2007
62 Meet the Parents (2000) - Aug 13, 2007
61 Man of the House (2005) - Aug 13, 2007
69 The Cat's Meow (2001) - Aug 13, 2007
63 The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007
70 The Interpreter (2005) - Aug 13, 2007
82 Finding Neverland (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with JSylva. Why not go rank more films, then come back and check it out again?