![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JTH | |
![]() |
Cinema Addict - 1050 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2006
Location: Finland
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 40 | Not Another Teen Movie (2001) - Aug 17, 2009 |
| 80 | Total Recall (1990) - Aug 17, 2009 |
| 55 | What Women Want (2000) - Aug 17, 2009 |
| 45 | The Rocketeer (1991) - Aug 17, 2009 |
| 90 | Double Indemnity (1944) - Aug 17, 2009 |
| 65 | One True Thing (1998) - Apr 21, 2008 |
| 65 | That Kind of Woman (1959) - Apr 21, 2008 |
| 75 | Husbands and Wives (1992) - Apr 21, 2008 |
| 50 | 88 Minutes (2007) - Apr 21, 2008 |
| 65 | Jezebel (1938) - Apr 21, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |