Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
J-Max
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Nov 23, 2011
Location: Canada
Recent Rankings
78 The Lives of Others (2006) - Nov 23, 2011
73 Amélie (2001) - Nov 23, 2011
73 C.R.A.Z.Y. (2005) - Nov 23, 2011
81 In the Mood for Love (2000) - Nov 23, 2011
70 Sugar (2009) - Nov 23, 2011
40 The Rookie (2002) - Nov 23, 2011
40 Independence Day (1996) - Nov 23, 2011
73 The Dark Knight (2008) - Nov 23, 2011
76 Memento (2001) - Nov 23, 2011
68 Inception (2010) - Nov 23, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with J-Max. Why not go rank more films, then come back and check it out again?