![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
J-Sharp | |
![]() |
Movie Buff - 407 Films Ranked
Member Since: Feb 11, 2008
Location: Malden, MA, USA
|
|
Bio: Looking for good recommendations from movie buffs with similar tastes
| |

| 1 | Caché (2005) - Feb 17, 2008 |
| 75 | Wild Things (1998) - Feb 11, 2008 |
| 78 | Mean Girls (2004) - Feb 11, 2008 |
| 78 | The People vs. Larry Flynt (1996) - Feb 11, 2008 |
| 72 | Evan Almighty (2007) - Feb 11, 2008 |
| 85 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Feb 11, 2008 |
| 75 | The Break-Up (2006) - Feb 11, 2008 |
| 75 | American Pie 2 (2001) - Feb 11, 2008 |
| 75 | Child's Play (1988) - Feb 11, 2008 |
| 70 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Feb 11, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |