![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
J-dawg | |
![]() |
Movie Buff - 204 Films Ranked
Member Since: May 7, 2008
Location: Copenhagen, Denmark
|
|
Bio: I like movies
| |

| 24 | A Scanner Darkly (2006) - May 07, 2008 |
| 32 | Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - May 07, 2008 |
| 83 | The Lion King (1994) - May 07, 2008 |
| 79 | Die Another Day (2002) - May 07, 2008 |
| 33 | Look Who's Talking Too (1990) - May 07, 2008 |
| 79 | Spider-Man 3 (2007) - May 07, 2008 |
| 65 | Anger Management (2003) - May 07, 2008 |
| 55 | Clerks (1994) - May 07, 2008 |
| 34 | Gremlins (1984) - May 07, 2008 |
| 34 | Edward Scissorhands (1990) - May 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |