Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
JackFlint
Movie Buff - 374 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2010
Location: Izmir, Turkey
Recent Rankings
33 Reservoir Dogs (1992) - May 12, 2012
96 The Avengers (2012) - May 12, 2012
61 Burn After Reading (2008) - May 12, 2012
61 The Raven (2012) - May 12, 2012
66 Hot Shots! Part Deux (1993) - Apr 22, 2012
72 Hot Shots! (1991) - Apr 22, 2012
36 The Hunger Games (2012) - Apr 19, 2012
66 Despicable Me (2010) - Apr 14, 2012
48 Wrath of the Titans (2012) - Apr 12, 2012
66 MirrorMask (2005) - Apr 05, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with JackFlint. Why not go rank more films, then come back and check it out again?