JackH83

jackh83
Movie Buff - 401 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 8% D2: The Mighty Ducks (1994) - Rated 10 Sep 2013
35 3% Grease (1978) - Rated 10 Sep 2013
93 86% Gladiator (2000) - Rated 10 Sep 2013
89 58% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 10 Sep 2013
87 44% Ghostbusters (1984) - Rated 10 Sep 2013
86 38% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 10 Sep 2013
89 58% Princess Mononoke (1997) - Rated 10 Sep 2013
82 23% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 10 Sep 2013
82 23% The Last Starfighter (1984) - Rated 10 Sep 2013
84 29% Killer Elite (2011) - Rated 10 Sep 2013