![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jack G | |
![]() |
Movie Buff - 339 Films Ranked
Member Since: May 18, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Hunger (2008) - Apr 05, 2010 |
| 75 | Eraserhead (1977) - Apr 05, 2010 |
| 95 | The Holy Mountain (1973) - Oct 20, 2009 |
| 95 | Night and Fog (1955) - Oct 20, 2009 |
| 98 | Hearts and Minds (1974) - Oct 20, 2009 |
| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Oct 20, 2009 |
| 85 | Taxi Driver (1976) - Oct 20, 2009 |
| 72 | Let the Right One In (2008) - Aug 26, 2009 |
| 90 | Waltz with Bashir (2008) - Aug 26, 2009 |
| 15 | Push (2009) - Aug 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |