![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jackel003 | |
![]() |
Movie Buff - 179 Films Ranked
Member Since: May 11, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Alien (1979) - Jun 26, 2007 |
| 90 | A History of Violence (2005) - Jun 26, 2007 |
| 85 | Assault on Precinct 13 (2005) - Jun 26, 2007 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jun 26, 2007 |
| 100 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Jun 26, 2007 |
| 95 | The Usual Suspects (1995) - Jun 26, 2007 |
| 70 | 10 Things I Hate About You (1999) - Jun 26, 2007 |
| 70 | xXx: State of the Union (2005) - Jun 26, 2007 |
| 90 | Rocky (1976) - Jun 26, 2007 |
| 70 | Batman Forever (1995) - Jun 26, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |