![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jackingotn | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Feb 1, 2011
Location: UK
|

| 82 | The Bourne Supremacy (2004) - Feb 01, 2011 |
| 89 | The Shawshank Redemption (1994) - Feb 01, 2011 |
| 36 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Feb 01, 2011 |
| 77 | The Wedding Singer (1998) - Feb 01, 2011 |
| 80 | Raging Bull (1980) - Feb 01, 2011 |
| 75 | Apollo 13 (1995) - Feb 01, 2011 |
| 75 | Battle Royale (2000) - Feb 01, 2011 |
| 80 | Predator (1987) - Feb 01, 2011 |
| 89 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Feb 01, 2011 |
| 74 | Gremlins (1984) - Feb 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |