Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Jadarad247
Movie Buff - 124 Films Ranked
Member Since: Feb 15, 2009
Location: USA
Recent Rankings
91 Evil Dead II (1987) - Feb 15, 2009
87 The Deer Hunter (1978) - Feb 15, 2009
94 The Goonies (1985) - Feb 15, 2009
71 The Mask (1994) - Feb 15, 2009
78 Finding Nemo (2003) - Feb 15, 2009
86 28 Days Later (2002) - Feb 15, 2009
100 The Dark Knight (2008) - Feb 15, 2009
72 Big (1988) - Feb 15, 2009
73 Face/Off (1997) - Feb 15, 2009
90 Back to the Future (1985) - Feb 15, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Jadarad247. Why not go rank more films, then come back and check it out again?