![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jagle | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2011
Location: Lithuania
|
|
Bio: tegul lyja!
| |

| 75 | Lust, Caution (2007) - May 20, 2011 |
| 90 | The Godfather (1972) - Apr 25, 2011 |
| 85 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Apr 22, 2011 |
| 85 | My Blueberry Nights (2008) - Apr 22, 2011 |
| 95 | The Piano (1993) - Apr 21, 2011 |
| 97 | Black Swan (2010) - Apr 19, 2011 |
| 96 | The Life of David Gale (2003) - Apr 19, 2011 |
| 75 | Irreversible (2002) - Apr 19, 2011 |
| 77 | Becoming Jane (2007) - Apr 19, 2011 |
| 93 | The Prestige (2006) - Apr 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |