![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jahno | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 90 | Watchmen (2009) - Aug 19, 2009 |
| 99 | American History X (1998) - Aug 19, 2009 |
| 90 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Aug 19, 2009 |
| 80 | How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Aug 19, 2009 |
| 95 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Resident Evil (2002) - Aug 19, 2009 |
| 95 | The Pursuit of Happyness (2006) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Alien 3 (1992) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Next (2007) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |