![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jai3 | |
![]() |
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2009
Location: St. Paul, MN, USA
|

| 7 | Lady and the Tramp (1955) - Mar 27, 2009 |
| 5 | Treasure Planet (2002) - Mar 27, 2009 |
| 7 | 101 Dalmatians (1961) - Mar 27, 2009 |
| 7 | Pocahontas (1995) - Mar 27, 2009 |
| 5 | Antz (1998) - Mar 27, 2009 |
| 7 | The Rescuers (1977) - Mar 27, 2009 |
| 10 | Spirited Away (2002) - Mar 27, 2009 |
| 6 | All Dogs Go to Heaven (1989) - Mar 27, 2009 |
| 7 | Bambi (1942) - Mar 27, 2009 |
| 9 | The Lion King (1994) - Mar 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |