![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jaime30 | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Jan 28, 2010
Location: Lynwood, ca, USA
|
|
Bio: Mob Movie horror movie tops my list
| |

| 100 | The Silence of the Lambs (1991) - Jan 28, 2010 |
| 95 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jan 28, 2010 |
| 70 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jan 28, 2010 |
| 70 | Mallrats (1995) - Jan 28, 2010 |
| 100 | Reservoir Dogs (1992) - Jan 28, 2010 |
| 89 | Wedding Crashers (2005) - Jan 28, 2010 |
| 82 | Thirteen Ghosts (2001) - Jan 28, 2010 |
| 95 | Pan's Labyrinth (2006) - Jan 28, 2010 |
| 45 | Blade: Trinity (2004) - Jan 28, 2010 |
| 99 | Scarface (1983) - Jan 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |