Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Jairus
Movie Buff - 234 Films Ranked
Member Since: Sep 24, 2007
Location: Canada
Bio: SA: Twiin
Recent Rankings
70 Cast Away (2000) - Jul 19, 2010
70 The Boondock Saints (1999) - Jul 19, 2010
75 Natural Born Killers (1994) - Jul 19, 2010
20 Signs (2002) - Jul 19, 2010
75 The Runaways (2010) - Jul 19, 2010
95 Wings of Desire (1987) - Jul 19, 2010
85 Mulholland Drive (2001) - Jul 19, 2010
85 The Interview (1998) - Jul 19, 2010
95 12 Angry Men (1957) - Jul 19, 2010
85 Demolition Man (1993) - Sep 24, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Jairus. Why not go rank more films, then come back and check it out again?