Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Jaktinat
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2010
Location: Mashhad, Iran
Recent Rankings
39 The Lovely Bones (2009) - Aug 17, 2010
84 Santa sangre (1989) - Aug 17, 2010
85 El Topo (1970) - Aug 17, 2010
81 Fando and Lis (1968) - Aug 17, 2010
79 La Cravate (1957) - Aug 17, 2010
91 Dancer in the Dark (2000) - Aug 17, 2010
97 Antichrist (2009) - Aug 17, 2010
94 The Holy Mountain (1973) - Aug 17, 2010
99 Dogville (2003) - Aug 17, 2010
55 The Big Lebowski (1998) - Aug 17, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Jaktinat. Why not go rank more films, then come back and check it out again?