Jalapeno

jalapeno
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 67% Shrek (2001) - Rated 23 Jun 2007
46 11% Spider-Man 3 (2007) - Rated 23 Jun 2007
90 92% The Departed (2006) - Rated 10 Mar 2007
73 39% 300 (2007) - Rated 10 Mar 2007
88 84% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 10 Mar 2007
83 67% Ed Wood (1994) - Rated 20 Jan 2007
81 59% Boys Don't Cry (1999) - Rated 20 Jan 2007
74 44% In the Bedroom (2001) - Rated 20 Jan 2007
72 35% Junebug (2005) - Rated 20 Jan 2007
78 55% Hustle & Flow (2005) - Rated 20 Jan 2007