![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jalexander | |
![]() |
Film Freak - 505 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2012
Location: Australia
|

| 30 | Life as We Know It (2010) - Mar 02, 2012 |
| 12 | Clash of the Titans (2010) - Mar 02, 2012 |
| 80 | First Blood (1982) - Feb 07, 2012 |
| 87 | King Kong (2005) - Feb 07, 2012 |
| 45 | Cliffhanger (1993) - Feb 07, 2012 |
| 88 | Bowfinger (1999) - Feb 07, 2012 |
| 30 | Hulk (2003) - Feb 07, 2012 |
| 28 | Animal House (1978) - Feb 07, 2012 |
| 30 | Scary Movie (2000) - Feb 07, 2012 |
| 76 | Hairspray (2007) - Feb 07, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |