![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jalum | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Jan 27, 2010 |
| 50 | The Book of Eli (2010) - Jan 27, 2010 |
| 90 | Taxi Driver (1976) - Jan 27, 2010 |
| 80 | Finding Nemo (2003) - Jan 27, 2010 |
| 95 | WALL·E (2008) - Jan 27, 2010 |
| 70 | Monsters, Inc. (2001) - Jan 27, 2010 |
| 90 | Aliens (1986) - Jan 27, 2010 |
| 75 | The Terminator (1984) - Jan 27, 2010 |
| 40 | Terminator Salvation (2009) - Jan 27, 2010 |
| 75 | Precious (2009) - Jan 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |