Jamboclarke

jamboclarke
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 79% Three Colors: Blue (1993) - Rated 26 Mar 2013
2% An Inconvenient Truth (2006) - Rated 25 Mar 2013
2% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 25 Mar 2013
92 84% Open Range (2003) - Rated 25 Mar 2013
89 57% The Truman Show (1998) - Rated 25 Mar 2013
88 52% Donnie Darko (2001) - Rated 25 Mar 2013
80 34% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 25 Mar 2013
11% Wild Wild West (1999) - Rated 25 Mar 2013
89 57% The Terminal (2004) - Rated 25 Mar 2013
93 87% Hook (1991) - Rated 25 Mar 2013