James868

james868
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 13 Jul 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 2% Grease (1978) - Rated 15 Jul 2013
38 50% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 15 Jul 2013
20 2% Man of Steel (2013) - Rated 15 Jul 2013
44 84% Children of Men (2006) - Rated 13 Jul 2013
48 97% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 13 Jul 2013
46 93% Samsara (2011) - Rated 13 Jul 2013
45 91% West Side Story (1961) - Rated 13 Jul 2013
30 30% The Great Escape (1963) - Rated 13 Jul 2013
30 30% Kick-Ass (2010) - Rated 13 Jul 2013
30 30% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 13 Jul 2013