![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
James89 | |
![]() |
Movie Buff - 159 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Location: Canada
|

| 67 | The Stepford Wives (2004) - Aug 13, 2007 |
| 69 | Love Actually (2003) - Aug 13, 2007 |
| 73 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Dogville (2003) - Aug 13, 2007 |
| 57 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Nowhere in Africa (2001) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Ray (2004) - Aug 13, 2007 |
| 46 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Cinderella Man (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |