JamesDeBello

jamesdebello
Film Freak - 814 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 75% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 25 Apr 2015
80 75% Looper (2012) - Rated 25 Apr 2015
80 75% Black Hawk Down (2001) - Rated 25 Apr 2015
70 47% Mary Poppins (1964) - Rated 25 Apr 2015
60 27% Elizabeth (1998) - Rated 25 Apr 2015
60 27% Sky High (2005) - Rated 25 Apr 2015
80 75% Children of Men (2006) - Rated 25 Apr 2015
60 27% K-19: The Widowmaker (2002) - Rated 25 Apr 2015
50 17% The Program (1993) - Rated 25 Apr 2015
60 27% Big Wednesday (1978) - Rated 25 Apr 2015